ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT PRE DVOCH V APARTMÁNE

Cena od 298,- € / 2 noci / 2 osoby
Doprajte si víkend len pre Vás dvoch a prežite nezabudnuteľný romantický víkendový wellness pobyt v Trenčianskych Tepliciach. Užite si naše kvalitné hotelové služby.

MÁJOVÝ PREDĹŽENÝ WELNESS VÍKEND

Cena od 339,- € / 3 noci / 2 osoby
Doprajte si skvelý jarný relax, zregenerujte svoje telo aj myseľ na predĺženom víkendovom pobyte v lone Trenčianskych Teplíc a zažite neopakovateľnú atmosféru nášho hotela.

ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT PRE DVOCH V IZBE ŠTANDARD

Cena od 269,- € / 2 noci / 2 osoby
Doprajte si víkend len pre Vás dvoch a prežite nezabudnuteľný romantický víkendový wellness pobyt v Trenčianskych Tepliciach. Užite si naše kvalitné hotelové služby.

WELLNESS POBYT “DÁMSKA JAZDA”

Cena od 268,- € / 2 noci / 2 osoby
Milé dámy, doprajte si wellness pobyt pre ženy - relax a oddych v saunovom svete, výborné jedlo z našej kuchyne a neopakovateľnú atmosféru nášho hotela.

Informácie

Ubytovacie a stravovacie zariadenie MŠVVaŠ SR v Trenčianskych Tepliciach. Domov SZSU je priamo riadenou organizáciou Ministerstva školstva, vedy výskumu a športu Slovenskej republiky.

Kontakty

Adresa: Partizánska ulica č. 11
914 51 Trenčianske Teplice

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
tel: 032/655 23 01

Naše zložky

Spevácky zbor slovenských učiteľov:
www.spevackyzbor.sk
Komorný orchester slovenských učiteľov:
www.kosu6.webnode.sk
Ozvena, spevácky zbor slovenských učiteliek:
www.szsu-ozvena.sk
Všetky práva vyhradené Copyright © 2018 | Domov speváckeho zboru slovenských učiteľov